Sikeresen szerepelt a Debreczeni Team Szarajevóban!
A József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület point-fighting csoportjának versenyzői az elmúlt hétvégén Bosznia-Hercegovina fővárosába Szarajevóba küzdöttek ahol április 13-14 között rendezték meg a EUROPEAN CUP WAKO GRAND PRIX SARAJEVO 2024 elnevezésű rangos kick-box Európa kupát.
A versenyzők a mozgalmas versenyszezonban az egy héttel korábbi ausztriai megmérettetés után a pihenés helyett a magyar és világranglista pontokért zajló küzdelmet választották, amivel igyekeztek bebiztosítani maguknak, hogy az augusztusban, Budapesten megrendezésre kerülő utánpótlás Világbajnokságon, a legkedvezőbb indulási pozícióból tudják elkezdeni a remélhetőleg életre szóló élményt tartogató viadalt.
A harcosaink a hosszú utazás ellenére jól felkészülten érkeztek a versenyre és az erős, rutinos mezőnyben mindenki a maximumon teljesített aminek meg is lett az eredménye. Nagyon szépen teljesítettek a felnőttek között Viczián Dániel és Petró Lili akik meg sem álltak a dobogó legfelső fokáig, valamint Csiernyik Zsombor aki második és Pántya Réka aki harmadik helyezést ért el. A legeredményesebb versenyzőnk Jancsó Lili lett aki a C2 korosztályba három aranyérmet szerzett. Csapatunk összesen 17 arany, 16 ezüst és 14 bronzéremmel büszkén térhetett haza a 19 ország 646 harcosát felvonultató versenyről. Ezzel az éremmenyiséggel a Debreczeni Team az összesített eredménylistán 159 csapat közül az előkelő 2. helyen végzett.
Az elért eredményekhez mindenkinek szívből gratulálunk.